Skip to content Skip to footer
farmy fotowoltaiczne

Monitoring farm fotowoltaicznych

By mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna działa prawidłowo, oferujemy naszym klientom możliwość podglądu na żywo wszystkich danych, jakie są niezbędne do wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu farmy fotowoltaicznej. Systemy, jakie instalujemy, pozwalają na natychmiastowe alarmowanie użytkownika w przypadku uszkodzenia inwertera jednego z paneli fotowoltaicznych.

Każdy panel posiada niezależny czujnik, który na bieżąco kontroluje napięcie, z jakim pracuje oraz bezprzewodowo wysyła na serwer wszystkie dane. Dzięki temu można w bardzo łatwy sposób sprawdzić uzyski z pojedynczych paneli i kontrolować ich sprawność na przestrzeni kilku lat.

Dlaczego monitorowanie jest ważne?

Automatyzacja to klucz do rozwoju każdego biznesu. Po co tracić czas i pieniądze na ciągłe sprawdzanie, czy dana inwestycja zwraca się według założeń, skoro można w bardzo łatwy sposób otrzymywać alerty tylko w przypadku nieprawidłowości i automatycznie alarmować ekipę serwisową. Monitoring farmy fotowoltaicznej to przede wszystkim oszczędność, natychmiastowe reagowanie w przypadku awarii oraz bezpieczeństwo.

Zamów bezpłatną konsultację

Generalny wykonawca farm fotowoltaicznych

Zomów kontakt w sprawie farmy fotowoltaicznej

    Bezpośredni kontakt

    Działamy na terenie całej Europy

    AZPV ul. Przedpole 1/13, 02-241 Warszawa.
    NIP: 5223224130

    © 2023. Made with passion by azpv.pl