Skip to content Skip to footer
farmy fotowoltaiczne

Kafarowanie konstrukcji farm fotowoltaicznych

Wykonujemy usługi kafarowania konstrukcji stalowych w każdego rodzaju gruncie – piaskowym, gliniastym oraz kamienistym. Po badaniach geotechnicznych jesteśmy w stanie ocenić i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania by nowo powstała farma fotowoltaiczna przynosiła zyski latami.

W swojej flocie posiadamy maszyny renomowanej firmy Gayk, które z niebywałą precyzją, pod okiem wykwalifikowanych monterów – wbijają słupy stalowe pod panele fotowoltaiczne.

Dokładność kafarowania

Urządzenia do kafarowania jakie posiadamy w swojej flocie wyróżniają się niebywałą precyzją wbijania. Dzięki specjalnej technologii poziomowania jesteśmy w stanie wykonywać usługi kafarowania z taką samą dokładnością w każdego rodzaju gruncie. Na swoje usługi dajemy pełną gwarancję by mieli Państwo pewność, że konstrukcje, które montujemy będą spełniały swoją rolę przez długie lata.

Szybkość kafarowania

Kafarowanie to najszybsza metoda na wbijanie słupów pod panele fotowoltaiczne. Dzięki wykwalifikowanej ekipie kafarującej jesteśmy w stanie najszybciej i najdokładniej wbić konstrukcje pod panele fotowoltaiczne.

Zamów bezpłatną konsultację

Generalny wykonawca farm fotowoltaicznych

Zomów kontakt w sprawie farmy fotowoltaicznej

    Bezpośredni kontakt

    Działamy na terenie całej Europy

    AZPV ul. Przedpole 1/13, 02-241 Warszawa.
    NIP: 5223224130

    © 2023. Made with passion by azpv.pl