Skip to content Skip to footer
farmy fotowoltaiczne

Instalacja farm fotowoltaicznych

Przygotowanie farmy fotowoltaicznej do poprawnego działania wymaga doświadczenia i nowoczesnego zaplecza maszynowego. W naszej ofercie można znaleźć kompleksową realizację farm fotowoltaicznych, jak również samą usługę projektową. Wiele uwagi przywiązujemy do trwałości i bezpieczeństwa farmy fotowoltaicznej, by móc zagwarantować Państwu poprawność i efektywność w działaniu.

Naszym celem jest dostarczanie takich rozwiązań, które będą przyczyniały się nie tylko do odnoszenia korzyści finansowych, ale również będą wspierały sektor Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce i na Świecie. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dlatego oferowane przez naszych specjalistów rozwiązania będą idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Jak wygląda proces instalacji farmy fotowoltaicznej?

1

Wbicie słupów do konstrukcji

By móc zagwarantować poprawne ułożenie modułów i uzyskać najwyższy możliwy wskaźnik uzysków ze słońca, należy odpowiednio wbić słupy stalowe, przy użyciu kafara. Naszą flotę zasilają urządzenia do kafarowania konstrukcji pod farmy fotowoltaiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie wbijać słupy stalowe kilkanaście razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod.

2

Położenie modułów fotowolticznych

Kolejnym krokiem jest poprawne umieszczenie modułów fotowoltaicznych na wcześniej wykonanej konstrukcji. Poprawny montaż paneli zapewnia bezpieczeństwo instalacji oraz wydłuża żywotność modułu.

3

Podłączenie farmy fotowoltaicznej

Prawidłowo podłączona instalacja będzie produkowała energię elektryczną przez długie lata. Współpracujemy tylko z doświadczonymi osobami, które posiadają niezbędne szkolenia i wiedzę na temat poprawnego montażu falowników i ich obsługi.

4

Gratulacje! Farma fotowoltaiczna pracuje!

Po dokonaniu wszystkich niezbędnych pomiarów gwarantujących bezpieczną pracę farmy fotowoltaicznej mogą się Państwo cieszyć swoją własną, ekologiczną elektrownią.

Zamów bezpłatną konsultację

Generalny wykonawca farm fotowoltaicznych

Zomów kontakt w sprawie farmy fotowoltaicznej

    Bezpośredni kontakt

    Działamy na terenie całej Europy

    AZPV ul. Przedpole 1/13, 02-241 Warszawa.
    NIP: 5223224130

    © 2023. Made with passion by azpv.pl